מידע וטיפים לילות לבנים

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive אחת החופשות האהובות על ישראלים ועל נופשים בכלל היא בילוי בצימר. לעומת בית מלון, צימר נותן תחושה אינטימית וכפרית יותר. גם  בין צימרים ניתן לראות הבדלים הקשורים למיקום, .

חוויה מפנקת במרחק נגיעה

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive אומרים שהשגרה מבורכת ועם זאת, כולם זקוקים מפעם לפעם למשהו שונה, לא שגרתי. כולנו צריכים לפעמים לצאת החוצה, לשנות את השגרה. בילוי בצימר יכול להיות מפנק עד בלי די, כאשר נותנים לקרבה אל הטבע למלא אותנו באנרגיה מוחדשת והכל מלווה שחרור ורוגע.

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive במהלך השנים גילו יותר ויותר ישראלים וישראליות את הקונספט המנצח של חדרים להשכרה. העיקרון כאן פשוט: שוכרים את החדר למספר שעות (התשלום הוא לפי שעה ולא לפי יום) ונהנים מפרטיות, מפינוקים שונים ומאפשרות לפרוץ גבולות. חדרים להשכרה הם במידה רבה נחלתם של אנשים המעוניינים לקיים מפגשים זוגיים אינטימיים, והם מתאימים למגוון רחב של מצבים.

לילות לבנים

לילות לבנים - חדרי אירוח | צימרים בשרון
הסוויטות שלנו מיועדות לזוגות בלבד, ניתן לשכור סוויטה למספר שעות או ללילה. אנו משקיעים מחשבה ומאמץ מרביים בשמירה על פרטיות ודיסקרטיות של אורחינו. הכניסה, היציאה והתשלום נעשים ללא כל מגע עם צוות המקום..

מפה והנחיות

צימרים בשרון
הצימרים שלנו נמצאים במושב שדי חמד במרכז השרון, עם דרכי גישה נוחים מכביש 6, כביש 5 וגם כביש 2.

map2