איך משכירים את החדר האולטימטיבי? כל מה שרציתם לדעת

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
במהלך השנים גילו יותר ויותר ישראלים וישראליות את הקונספט המנצח של חדרים להשכרה. העיקרון כאן פשוט: שוכרים את החדר למספר שעות (התשלום הוא לפי שעה ולא לפי יום) ונהנים מפרטיות, מפינוקים שונים ומאפשרות לפרוץ גבולות. חדרים להשכרה הם במידה רבה נחלתם של אנשים המעוניינים לקיים מפגשים זוגיים אינטימיים, והם מתאימים למגוון רחב של מצבים.

מי זקוק לחדרים להשכרה?
חדרים להשכרה הם פתרון מצוין מהרבה בחינות. הם יכולים להתאים לאנשים המבצעים מפגשים דיסקרטיים על רקע מיני, המחפשים מקום שבו ניתן יהיה לבלות מספר שעות בצורה נגישה. המונח "לבלות" אינו מקרי, כאשר חלק מהחדרים המוצעים כיום להשכרה מספקים תשתית זוגית מפנקת: מיטות גדולות ואיכותיות, ג'קוזי בחדרים ואפילו מראה על התקרה, שבכוחה לשדרג כל אקט זוגי. לפני שבוחרים בחדר להשכרה מומלץ לבחון מה הוא מציע.
ניתן לבחור בחדרים להשכרה לפי שעה לקיום מערכות יחסים מכל סוג. החדרים נחשבים לאידיאליים כאשר אין מקום אחר שבו ניתן לבלות יחדיו, וכן כשרוצים להסתיר את עצם קיום היחסים מהסביבה (או אפילו מבן או מבת הזוג, בחלק מהמקרים).
יש לציין שחדרים להשכרה אינם משמשים רק למפגשים אינטימיים. בחלק מהמקרים ניתן לקיים בהם פגישות על רקע עסקי או פשוט לנוח למשך מספר שעות בין תלאות ולחצי היום היום.

שאלת המיקום
אלמנט מרכזי שצריך לקחת בחשבון ביחס לחדר הוא היכן בדיוק הוא ממוקם. כיום יש חדרים רבים להשכרה בלב הערים הגדולות של מדינת ישראל, אבל גם חדרים במיקומים מרוחקים ואפילו פסטורליים יותר. האבחנה הזו לגבי המיקום חשובה ממספר בחינות. קודם כל, הנגישות של החדרים צריכה להיות מלאה. בהרבה מקרים יחליטו האנשים הנפגשים בחדר להגיע בנפרד, מסיבותיהם שלהם, כשמקום נגיש ונוח להגעה יעשה את החיים פשוטים לכל אחד מהם.
הבחירה במקום ספציפי עשויה להשפיע על שאלת הפרטיות שמתקבלת דרך ההגעה למקום, אבל החדשות המעודדות במקרה הזה הן שברוב המקרים הפרטיות בהחלט נשמרת לפני ההזמנה של החדר, במהלכה ואחריה.

אי אפשר לוותר על דיסקרטיות
הדבר החשוב ביותר עבור רבים בחדר שהם שוכרים הוא הדיסקרטיות. בחדרים להשכרה ממש לא חייבים לחשוף את הזהות שלנו לפני האנשים המשכירים את החדרים או כל גורם אחר. ההזמנה והתשלום יכולים להתבצע בצורה דיסקרטית לחלוטין: הזמנה טלפונית ללא פרטי זיהוי, תשלום באשנב מיוחד כשהאדם המשלם מוסתר וכן הלאה. יש חדרים שבהם אפילו שרלוק הולמס או כל חוקר פרטי אחר לא יוכלו לגלות מי בדיוק נמצא בהם, לא משנה עד כמה הוא ינסה ובאילו אמצעים ותחבולות מתוחכמות הוא ישתמש.
בכל מקרה, כשמזמינים חדרים להשכרה רצוי לברר מבעוד מועד כיצד בדיוק מתבצע הליך ההזמנה של החדר והאם מקבלים כאן את השמירה המבוקשת על הפרטיות. המחיר הוא חשוב, אם כי ברוב המקרים ניתן לשכור חדרים למספר שעות בעלויות סבירות בהחלט.
לילות לבנים

לילות לבנים - חדרי אירוח | צימרים בשרון
הסוויטות שלנו מיועדות לזוגות בלבד, ניתן לשכור סוויטה למספר שעות או ללילה. אנו משקיעים מחשבה ומאמץ מרביים בשמירה על פרטיות ודיסקרטיות של אורחינו. הכניסה, היציאה והתשלום נעשים ללא כל מגע עם צוות המקום..

מפה והנחיות

צימרים בשרון
הצימרים שלנו נמצאים במושב שדי חמד במרכז השרון, עם דרכי גישה נוחים מכביש 6, כביש 5 וגם כביש 2.

map2