צימרים שווים לאנשים שונים

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
אחת החופשות האהובות על ישראלים ועל נופשים בכלל היא בילוי בצימר. לעומת בית מלון, צימר נותן תחושה אינטימית וכפרית יותר. גם  בין צימרים ניתן לראות הבדלים הקשורים למיקום, . לסגנון הבניה והעיצוב- עיצוב פנימי ועיצוב חיצוני, הפינוקים ומי בכלל קהל היעד אליו מכוון אותו צימר
ניתן להבדיל בין צימרים על פי מספר פרמטרים:
•    למי מיועד הצימר: ישנם צימרים המכוונים באופן ברור לזוגות כשהדגש בהם הוא על יצירת אווירה רומנטית ואינטימית. צימרים המיועדים לזוגות ניחנים  בנוף קסום, מיקום מבודד, אבזור מושלם בתוך היחידה עצמה כך שלזוג יש את כל הפרטיות והאפשרות ליהנות מפינוקים כשהוא נמצא בתוך היחידה שלו. צימרים למשפחות, לעומת זאת, בנויים במבנה המזכיר יותר כפר נופש: המבנים נמצאים על אותו קו וקרובים זה לזה ומתקני המקום ביניהם. לרוב המתקנים יכללו בריכה, מדשאה רחבה ומתקני משחקים.

•    עיצוב חיצוני של הצימר: העיצוב החיצוני צריך להתכתב עם עיצוב הפנים. בצימרים רבים בעלי סגנון כפרי יהיה שימוש בדק סינטטי בשטחים נרחבים מהחצר, במיוחד לצד הבריכה. הדק הסינטטי נראה בדיוק כמו הדק הטבעי אך לא נדרשת לו תחזוקה ובכך היתרון שלו. צימרים יוקרתיים יטפחו גן מסודר בו כל שיח גזום היטב, ריצוף בהיר עם ריהוט גן יוקרתי. בצימרים המיועדים למשפחות  חלק גדול מן החוץ יהיה דשא.

•    עיצוב פנימי של הצימר: היום צימרים בוחרים בסגנונות עיצוב שונים המותאמים לאווירה שרוצה בעל הצימר לתת לאורחים. ישנם למשל צימרים המעוצבים בסגנון קלאסי ונראים כמו אחוזה אנגלית. העיצוב הפנימי של צימרים אלה יכלול כלים ואלמנטים הלוקחים את האורחים לאירופה ולמסע בזמן, כמו כלי חרסינה, בדים רכים, ריהוט עץ כבד. ישנם צימרים שיעוצבו בסגנון מודרני ונקי, עם רהיטים המשלבים זכוכית ומתכת, צבעי שחור ולבן. ישנם צימרים שישמרו על סגנון הצימר הקלאסי- כפרי, פשוט ובסיסי.

•    יוקרה ופינוק לעומת פשטות וכפריות: ישנם צימרים שמציעים חופשה מפנקת ולכן יהיו מאובזרים במתקנים מתאימים כמו ספא הכולל ג'קוזי, סאונה וטיפולים מגוונים, בריכות עם מים בטמפרטורות שונות ועוד. צימרים שהולכים על הקו הכפרי ומיועדים יותר למטיילים יתאימו את האטרקציות לכך, למשל האפשרות להשאלת אופניים, אפשרות לארוחות ארוזות וגם קרבה לאתרי טיולים.

לסיכום, האפשרויות שמציעים היום צימרים הן רבות. אם בעבר צימרים היו באופן גורף בקתות עץ עם עיצוב מינימליסטי ופשוט, היום כל אחד יכול לבחור את הצימר המתאים לו על פי עיצוב, מיקום, נוף, אטרקציות ועוד.
לילות לבנים

לילות לבנים - חדרי אירוח | צימרים בשרון
הסוויטות שלנו מיועדות לזוגות בלבד, ניתן לשכור סוויטה למספר שעות או ללילה. אנו משקיעים מחשבה ומאמץ מרביים בשמירה על פרטיות ודיסקרטיות של אורחינו. הכניסה, היציאה והתשלום נעשים ללא כל מגע עם צוות המקום..

מפה והנחיות

צימרים בשרון
הצימרים שלנו נמצאים במושב שדי חמד במרכז השרון, עם דרכי גישה נוחים מכביש 6, כביש 5 וגם כביש 2.

map2