כל מה שתרצו לדעת על צימרים בשנת 2019

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 
מי לא היה רוצה פינוק בצימר, רחוק מהשגרה של חיי היומיום, המהווה אמצעי חשוב להתנתקות מהסביבה ומנוחה לנפש? צימרים בשנת 2019 הם כבר לא הצימרים של פעם, הצימרים של תקופתנו מאובזרים במוצרים וריהוט מתקדם ונוח עבור הנופשים, כגון מיטות נוחות וחדרים מרווחים עם מגוון אביזרים וטלוויזיות גדולות עם מגוון ערוצים לצפייה ומבחר סרטים, ומציעים חופשה חלומית ונעימה עבור הנופשים.

בנוסף, הצימרים של שנת 2019 לא חייבים להיות מרוחקים מהבית, ואכן נופשים רבים, זוגות או משפחות, ייסעו לצימר הקרוב לבית, ולא בהכרח לצימר המרוחק מבתיהם. צימרים הקרובים לבית נמצאים בכל הארץ, לא רק בצפון הארץ או בדרומה, כגון בתל אביב, קיסריה ומקומות רבים נוספים, המארחים נופשים בצימרים שלהם, ברחבי הארץ, בחוויה מהנה עבור הנופשים והאורחים המתארחים בצימרים. צימרים רבים ואיכותיים יכולים להיות קרוב לבית, ועדיין לאפשר חופשה מרגיעה רחוק מהעבודה או מילדים קטנים ושאר ההיבטים בשגרה היומיומית.

התחרותיות רבה בענף הצימרים וכן החשיבות של תשומת לב מרבית לשביעות הרצון של הלקוחות, מה שגורם לכך שבעלי צימרים מודעים לכך שאסור להם להזניח את איכותו ורמתו של הצימר, ולכן כאשר אחד המוצרים בצימר כבר לא ראוי לשימוש, הרי שאז בעלי הצימר יידרשו לקנות מוצרים חדשים, כגון לקנות מוצרי חשמל חדשים, על מנת לשמור על האיכות הגבוהה של הצימר ולקדם מוניטין חיובי ויוקרתי של הצימר המצוי בבעלותם. השקעה במוצרים המצויים בצימרים וכן בעיצובו של הצימר באופן כללי, יתרום רבות לשביעות רצון כללית של הלקוחות, ולרצונם לחזור שוב לאותו צימר ואף להמליץ על הצימר בפני חברים ומשפחה. לכן חשוב שבעלי הצימרים ישקיעו בכל צימר ובאבזורו באופן הטוב ביותר, שיתרום למוניטין חיובי עבור הצימר.

צימרים קרובים מעניקים התנתקות זמנית ומהנה, עבור זוגות ומשפחות, אך חוסכים מהם שעות נסיעה ארוכות למרחקים, באמצעות צימרים הקרובים לבית, ואשר מאפשרים חוויית אירוח מפנקת ברמה לא פחות טובה מזו של צימרים מרוחקים יותר. העלייה בביקוש לצימרים לאורך השנים, תרמה לכך שצימרים רבים נפתחו ברחבי הארץ, גם במקומות הקרובים לבית. היתרון בצימרים אלו הוא האפשרות להגדלת תחרותיות בין בעלי הצימרים וליצירת מחירים נוחים עבור אורחי הצימרים, אפילו קרוב לבית.

יתרונות הצימרים לאוכלוסיות מגוונות
צימרים יכולים להתאים למגוון של אוכלוסיות, גם ליחידים הרוצים לנוח בצימר מפנק או לזוגות ואפילו למשפחות עם ילדים. צימרים נחשבים למקור לחופשה במחירים נוחים, ובכך מציעים אלטרנטיבה למלונות יוקרה ועדיין ליהנות מחופשה נעימה. הצימרים מעניקים אפשרות לחופשה חלומית ומרגיעה, לזוגות צעירים או לנשואים טריים, באווירה נעימה ופסטוראלית, על מנת לשמר זוגיות רבת שנים או לרענון השגרה היומיומית עבור זוגות צעירים.

צימרים מתאימים גם עבור משפחות עם ילדים, בכך שצימרים רבים מעניקים אפשרויות פנאי ובילוי גם לילדים, כגון בריכה במתחם הצימר. בנוסף, גם לזוגות המבוגרים יותר, הם יכולים להתפנק בארוחות טעימות בצימר או בספא ואפילו ג'קוזי במתחם הצימרים. בנוסף, נופשים רבים יכולים לקבל חוויית ספא בצימרים עם חלוקים וסבונים בכל צימר, ולהנות מג'קוזי, בחדרי הצימרים, וטבילה מרגיעה בתוכו מעניקה שלווה ורוגע, לחופשה אמיתית.

לילות לבנים

לילות לבנים - חדרי אירוח | צימרים בשרון
הסוויטות שלנו מיועדות לזוגות בלבד, ניתן לשכור סוויטה למספר שעות או ללילה. אנו משקיעים מחשבה ומאמץ מרביים בשמירה על פרטיות ודיסקרטיות של אורחינו. הכניסה, היציאה והתשלום נעשים ללא כל מגע עם צוות המקום..

מפה והנחיות

צימרים בשרון
הצימרים שלנו נמצאים במושב שדי חמד במרכז השרון, עם דרכי גישה נוחים מכביש 6, כביש 5 וגם כביש 2.

map2